Kwietnik drewniany sufitowy – rozporowy, stojak na kwiaty. Wysokość 250 do 260 cm lub na wymiar (Istnieje też możliwość wykonania kwietników wyższych lub niższych niż standardowe - prosimy o uzgodnienie tego podczas składania zamówienia. Przy zakupie kwietnika rozporowego należy podać wysokość od podłogi do sufitu). Kwietnik przewiduje miejsce na 7 talerzyków na kwiaty o średnicy 17 cm.

Samodzielny prosty montaż stojaka. Montowany jest prostą metodą rozporową bez użycia wiertarki czy kleju Regulacja obrotowa.

Szerokość kwietnika mierzona od osi do końca wystających elementów to 26 cm. Odległość od ziemi do pierwszego talerza na kwiatek 32 cm.

Podstawa dolna główna - 17 cm średnicy

Wykonany z drewna bukowego, lakierowany bezbarwnym lakierem.

Kolory do wyboru (patrz tabela kolorów) biały, buk, buk parzony, calvados, venge, dąb rustykalny, jasny dąb, jasny orzech, mahoń, olcha, orzech, dąb sonoma. Istnieje także możliwość zamówienia towaru bez koloru oraz bez lakieru. W przypadku takiej opcji prosimy nas o tym poinformować przy zamówieniu. Wszystkie kolory oprócz białego oraz koloru BUK są uzyskiwane poprzez nałożenie bejcy na drewno. W związku z tym, że naturalny kolor drewna może być czasami minimalnie różny - uzyskiwane kolory po nałożeniu bejcy mogą się także nieznacznie różnić pomiędzy sobą. Kolor biały jest uzyskiwany poprzez nałożenie farby (nie bejcy), natomiast kolor BUK jest to naturalny kolor drewna bukowego bez żadnych dodatków kolorystycznych.

Kwietnik rozporowy ma klasyczny elegancki kształt i z powodzeniem można go zamontować w salonie, przedpokoju lub pokoju. Kwietniki wykonane są bardzo starannie na ręcznych maszynach stolarskich. Wysezonowane i zdrowe drewno bukowe, z którego są toczone zapewnia długowieczność użytkowania.

Nasza Firma od wielu lat zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego z drewna bukowego. Posiadamy referencje od dużej rzeszy zadowolonych klientów. Staramy się, aby każdy zainteresowany naszymi produktami był zadowolony w 100 procentach.

JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ PRODUKTY:

Tel: 504 707 227

Zadzwoń i złóż zamówienie

biuro@galmal.pl

Wyślij e-mail z zamówieniem na powyższy adres

Sklep on-line

Kliknij - przejdź do naszego sklepu i złóż zamówienie