Wieszaki łazienkowe to grupa produktów z przeznaczeniem do łazienki. Wykonane są z drewna bukowego, mozna je składać i rozkładać w prosty sposób. Wieszaki na ręczniki jak sama nazwa wskazuje służą do przechowywania w uporządkowany sposób ręczników w łazience. Wymiary wieszaków ręcznikowych to: szerokość 65 cm, wysokość 80 cm, głębokość na dole 30 cm, głębokość na górze 16 cm. Wieszaki produkowane są w kilkunastu dostępnych kolorach.

Stojaki na gazety gazetowniki skrzynki na prasę. Wykonane z drewna bukowego, a kolorów do wyboru - kilkanaście. Wymiary stojaków: Wysokość: 37 cm, Długość: 42 cm, Szerokość (w najszerszym miejscu) 22 cm.

Posiadamy w sprzedaży kilka rodzajów wieszaków ściennych - począwszy od niewielkich wieszaków na drobiazgi, klucze i niezbyt cięzkie ubrania, a skończywszy na dużych stylowych ozdobnych wieszaków do płaszczy, czapek czy innych nakryć wierzchnich. Wszystkie wieszaki wykonane sa z drewna bukowego oraz pomalowane na kilkanascie różnych kolorów, z których każdy moze wybrać najbardziej dla siebie odpowiedni

JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ PRODUKTY:

Tel: 504 707 227

Zadzwoń i złóż zamówienie

biuro@galmal.pl

Wyślij e-mail z zamówieniem na powyższy adres

Sklep on-line

Kliknij - przejdź do naszego sklepu i złóż zamówienie