Stoliki kawowe mogą z powodzeniem pełnić dwie funkcje, a mianowicie świetnie funkcjonują jako stoliki kawowe. Ich niewielkie gabaryty pozwalają na wstawianie ich nawet do bardzo małych pomieszczeń. Z drugiej strony z powodzeniem sprawdzają się takzę jako kwietniki. W sprzedaży występuja 3 rodzaje stolików i różnią sie między sobą kształtem blatu - stoliki dostepne są z blatem okrągłym - średnica 35 cm, kwadratowym - długość boku 35 cm i osmiobocznym - przekatna 35 cm.

Jako kwietnik z powodzeniem uniesie bardzo ciężkie wiaty w dużych doniczkach. Wysokość 62 cm. Waży 5,20 kg.

Stolik wystepuje w 3 wersjach blatów okrągły (średnica 35 cm) osmiokątny (przekątna 35 cm) oraz kwadratowy (długość boku 35 cm).

Wysyłany jest  w 3 elementach do skręcenia. Montaż dziecinnie prosty - zajmuje 30 sekund. W każdej chwili można rozkręcic i przewieźć.

Proste stylowe stoliki, które mogą służyć także jako szafki nocne lub szafki do przedpokoju wykonane są w większości z drewna bukowego lub dębowego (w zależności od rodzaju stolika) i ich blaty natomiast to laminowana płyta. Stoliki dostępne są w kilkunastu kolorach. W zależności od potrzeb polecamy stoliki wyższe lub niższe.

JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ PRODUKTY:

Tel: 504 707 227

Zadzwoń i złóż zamówienie

biuro@galmal.pl

Wyślij e-mail z zamówieniem na powyższy adres

Sklep on-line

Kliknij - przejdź do naszego sklepu i złóż zamówienie