Te kwietniki są przystosowane do jednej doniczki. Mają różne wysokości, ale ich cechą wspólną jest to, że posiadają trzy nóżki w podstawie. Inne nasze kwietniki zazwyczaj posiadają podstawę płaską okrągłą (tzw postumenty) Wszystkie kwietniki na nóżkach wykonane są z drewna bukowego i dostępne w kilkunastu kolorach. Zachęcamy także do obejrzenia stolika kawowego, który z powodzeniem może spełniać funkcję stabilnego kwietnika.

Posiadamy w asortymencie 3 rodzaje kwietników wiszących (w przygotowaniu następne):

Wykonane są z drewna bukowego lub sklejki, dostępne w kilkunastu kolorach i lakierowane bezbarwnym lakierem

Wykonana z drewna bukowego podstawka pod doniczkę. Bardzo praktyczna i solidna i ciężka. Średnica podstawy 28 cm, średnica talerza 22 cm (szerokość otoczki 1 cm), wysokość 7 cm. Ciężka, solidna, Lakierowana bezbarwnym lakierem. Dostępnych kilkanaście kolorów.

Są to kwietniki na okrągłej płaskiej podstawie z przeznaczeniem na jeden kwiat. Różnią się między sobą wysokością i sposobem rzeźbienia. Wykonane z drewna bukowego i lakierowane bezbarwnym półmatowym lakierem. Kwietniki postumenty wysyłane są w całości - nie wymagają montażu. Posiadamy także w ofercie postumenty angielskie (opis w oddzielnej zakładce), które składają się z elementów nakładanych na siebie i przez to różnią się wysokością.

Wykonane z drewna bukowego pojemniki na zioła, mogą służyć także jako osłona na doniczki. Pojemniki składaja się z drewnianej bukowej obudowy oraz metalowej wkładki wewnątrz. Wymiary wkładki metalowej to: wysokość 7 cm, długość: 36 cm, szerokość: 12 cm. W pojemnikach można bezpośrednio sadzić zioła, ale mozna także wstawiać do nich plastikowe doniczki z zawartością. Kwietniki dostępne sa w kilkunastu róznych kolorach.

Wszystkie postumenty angielskie wyglądaja tak samo, jednak różnią się pomiędzy sobą wysokością i sposobem rzeźbienia. Sa to kwietniki, które należy samodzielnie złozyć (wysyłane są w elementach) jednakże montaż jest bardzo prosty i zajmuje kilka minut. Generalnie zasada jest taka, ze najniższy postument składa się z jednego elementu głównego, wyższy z dwóch, jeszcze wyższy z trzech i tak dalej.

W grupie kwietników wielokwiatowych znajdują się następujące kwietniki:

Na zdjęciach poniżej możecie Państwo obejrzeć wszystkie kwietniki wielokwiatowe. Oczywiście każdy z nich występuje w kilkunastu dostępnych kolorach. Kwietnik sufitowy jest wysyłany w częściach i montowany samodzielnie przez kupującego. Zaopatrzony jest w mechanizm rozporowy, który umozliwia ustawienie kwietnika przy różnych wysokościach pomieszczenia. Montaż kwietnika sufitowego jest prosty i szybki. Można go także oczywiście w każdej chwili zdemontować i przenieść w inne miejsce. Wszystkie kwietniki wielokwiatowe wykonane są z drewna bukowego.

JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ PRODUKTY:

Tel: 504 707 227

Zadzwoń i złóż zamówienie

biuro@galmal.pl

Wyślij e-mail z zamówieniem na powyższy adres

Sklep on-line

Kliknij - przejdź do naszego sklepu i złóż zamówienie